Müşteri Hizmetleri
Sipariş Takibi

Sepetiniz ()
Hakkımızda
Ürünlerimiz
Franchising
Sık Sorulanlar
Ne Dediler
Basında Biz
Üye Ol / Giriş Yap
meyve sepeti
Bizimle ilgili öğrenmek istediğiniz, sormak istediğiniz her sorunun cevabı burada... tıklayın.
Sipariş vermeden önce, müşterilerimizin
düşüncelerini okuyun !
Kataloğumuzu adresinize ücretsiz göndermemizi ister misiniz?
© Magic Fruit Flowers 2010
Meyve Çiçekler , meyve cicekler , Meyve aranjmanları, hediyelik , hediye çiçekler, Lezzetli yenilebilir çiçekler, Büyülü Meyve Çiçekler , Büyülü Meyva Çiçekler , Yenebilir meyve çiçekler , Yenilebilir Meyve Çiçekler , Meyve Çiçekler , Yenebilir Çiçek , Yenebilir Çiçekler , Yenilebilir Çiçekler , Yenilebilir Meyve Çiçekler , Meyve Siparişi Verin , Online Meyve Siparişi Verin , Meyve Aranjmanları
Bunları Biliyor musunuz?
Meyvelerin Faydaları , Çikolatanın Faydaları , Özel Günler
Bilgilendirme
%100 Güvenli Alışveriş , Ürünlerimiz ve Hijyen , Teslimat Bilgileri
Müşteri Hizmetleri
Banka Hesap Bilgileri , Hazır Mesajlar , Yardım
Project by ciceklive
Ne Dediler?
Gaye Narmanlı ( İstanbul Şubesi )
05.08.2009
Cok tesekkur ederim........
suna yüksek ( İstanbul Şubesi )
26.07.2009
Gönderdiğim ikinci süprizdi. Diğerinden daha küçük boy olmasına rağmen çok beğenilmiş. kuzenim bütün gün arayıp şirkette ne kadar beğenildiğini anlattı. Çok kıskandım. Birgün kendimede göndereceğim.:))) Tekrar ellerinize sağlık. Başka süprizlerde buluşmak üzere.
Cihan Kılınçkaya ( İzmir Şubesi )
25.07.2009
Hayatımda aldığım en güzel hediyelerden biriydi benim için. Uzun zamandır bu kadar lezzetli albenili ve şaşalı bir hediye almamıştım. İş yerime paket girer girmez tüm şirket başına üşüştü herkes gözünü alamadı, lezzetine doyamadık. O gün bu gündür tüm tanıdıklarıma ve sevdiklerime başka bir hediye gönderemez oldum :) İzmir şubeye hızlı servislerinden ve gösterdikleri üstün hizmetten dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Siparişim ulaşır ulaşmaz hemen beni bilgilendirmeleri ve yaptıkları her ürünü bir sanat eseri gibi özenle çalışmaları onları çok daha iyi yerlere taşıyacak eminim. Artık ailemin bir parçası oldular. Hem Magic Fruit Flowers a hemde İzmir şubeye hizmet ve kalitelerinden dolayı tekrar teşekkür ederim...
Aynur Arpaz ( İstanbul Şubesi )
24.07.2009
Harikasınız...Gösterdiğiniz özen ve kaliteli sunumunuz için çok teşekkürler
İPEK GÜLBAHAR ( Ankara Şubesi )
24.07.2009
ELİF HANIM Böyle güzel birşey olamaz, bayıldımm :) Harika yani ne diyeceğimi de bilemiyorum doğrusu :) İlgi ve alakanız için çok çok teşekkür ediyorum.
Hülya Akan ( İstanbul Şubesi )
18.07.2009
Bir doğum günü partisine süpriz bir armağan göndermek istedim.gerçekden de oldukça süpriz olmuş arkadaşım şaşırmış ve bı o kadar da çok beğenmiş:)bu değişik armağanımdaki katkılarınızdan ve titiz çalışmanızdan dolayı teşkkür ederim.emeğinize sağlık:)
ÖZGE ÇİFTÇİ ( İstanbul Şubesi )
10.07.2009
Siparişim tam istediğim zaman geldi ve çok beğenildi. Emeğinize sağlık.çok teşekkür ederim.
NERMİN DERİNYOL ( İstanbul Şubesi )
10.07.2009
TEŞEKKÜR EDERİM ,ELLERİNİZE SAĞLIK
YELİZ ESEN ( İstanbul Şubesi )
09.07.2009
Siparişimi tam zamanında ve en güzel şekilde gönderdiğiniz için teşekkürler.
İLKER GÜVEN ( İstanbul Şubesi )
09.07.2009
Özel günlerimizde sevdiklerimize gönderebilmek için, alışılmışın dışında bir seçenek sunduğunuz için teşekkür ederim. Siparişim istediğim gibi ulaştı ve çok güzel tepkiler aldım. Ürünlerinizi fırsat buldukça kullanıp, çevremdeki kişilere de tavsiye edeceğim. Teşekkürler.
hülya akın ( İzmir Şubesi )
18.06.2009
ürünleriniz gerçekten çok güzel.hem göze hem damağa hitap ediyor.teşekkürler.
Sinem Yalçın ( İstanbul Şubesi )
15.06.2009
Ankara şubenizin ilgisine, yardım severliğine ne kadar teşekkür etsem az. Ankara ya ilk gittiğimde yüz yüze teşekkür edicek kadar memnunum. Ürünün resmini çekip yollamaları, 2. arayışımda daha tanımaları (ve adres dahi sormamaları), teslim edilirken daha haber vermeleri ve en önemliside çok sıcak ve samimi olmaları. gerçek anlamda müşteri memnuniyetini üzerine bir numarasınız! Teşekkürler herşey için:)
Sayfalar : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20